Dan Pražák: Jak nestíhání nahradit iniciativou

Hostem tohoto dílu podcastu Z LAVICE DO AKCE! je Daniel Pražák. Dan je učitelem dějepisu a přírodovědy na základní škole Praha 7 na Strossmayerově náměstí, který se mimo jiné umístil na druhém místě v celorepublikové soutěži Global Teacher Prize Czech Republic. Dan je ale taky profesionální fotograf, stál u založení hnutí Otevřeno, je velmi aktivníní na Twitteru a působil nebo i působí v mnoha projektech a organizacích s cílem pomoct vzdělávání v Česku prostřednictvím vnášení studentského pohledu a pomoci současným i budoucím učitelům.


Dnešní epizoda je o tom, jak lépe pomoct učitelům, jak nad novými výzvami vzdělávání přemýšlet a jak může každý z nás přinášet inovace nad rámec základních povinností tak, abychom si sami z výuky více odnesli a nakonec si ji i lépe užili.

Tento podcast spadá do klíčové aktivity Podnikavost, kterou má na starosti Inovační laboratoř Univerzity Karlovy, působící na univerzitě pod Centrem pro přenos poznatků a technologií. Aktivitu realizuje pod vedením a koordinací Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy.

Tato klíčová aktivita je realizovaná v rámci projektu implementace Krajského akčního plánu II – Inovace ve vzdělávání. Projekt je financován z fondů Evropské unie prostřednictvím Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Tento díl podcastu tvoří a moderuje Miky Škoda.


Napsat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s